Tootekood: MPX1D2213L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 59A; 1.4mΩ; ±20%; Isat: 56A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 1.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 59A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 56A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm