Tootekood: MPX1D2213L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 17.5A; 16mΩ; ±20%; Isat: 20.5A
Mounting SMD
Resistance 16mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 17.5A
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 20.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm