Tootekood: MPX1D2213L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 54A; 1.8mΩ; ±20%; Isat: 48A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 1.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 54A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 48A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm