Tootekood: MPX1D2213L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 15.5A; 20.5mΩ; ±20%; Isat: 19A
Mounting SMD
Resistance 20.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 15.5A
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 19A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm