Tootekood: MPX1D2213L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 48A; 2.2mΩ; ±20%; Isat: 40A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 2.2MΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 48A
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 40A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm