Tootekood: MPX1D2213L680
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L680
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 12.5A; 30.8mΩ; ±20%; Isat: 14A
Mounting SMD
Resistance 30.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 12.5A
Inductance 68µH
Type of inductor wire
Saturation current 14A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm