Tootekood: MPX1D2213L6R8
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 39A; 3.3mΩ; ±20%; Isat: 42A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 3.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 39A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 42A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm