Tootekood: MPXV1D0520L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0520L100
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 10uH; Ioper: 2.2A; 222.8mΩ; ±20%; Isat: 3.5A
Resistance 222.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.2A
Inductance 10µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 20MHz
Saturation current 3.5A