Tootekood: MPXV1D0530L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0530L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 22uH; Ioper: 2A; 341.2mΩ; ±20%; Isat: 2.5A
Resistance 341.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Inductance 22µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 12MHz
Saturation current 2.5A