Tootekood: MPXV1D0618L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0618L4R7
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 4.7uH; Ioper: 3.4A; 83.4mΩ; ±20%; Isat: 6A
Resistance 83.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.4A
Inductance 4.7µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 26MHz
Saturation current 6A