Tootekood: MPXV1D0624L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0624L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1uH; Ioper: 10.8A; 10.5mΩ; ±20%; Isat: 13A
Resistance 10.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.8A
Inductance 1µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 46MHz
Saturation current 13A