Tootekood: MPXV1D0624L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0624L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 2.2uH; Ioper: 6.3A; 30.7mΩ; ±20%; Isat: 9A
Resistance 30.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.3A
Inductance 2.2µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 34MHz
Saturation current 9A