Tootekood: MPXV1D0624L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0624L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 3.3uH; Ioper: 6A; 33.8mΩ; ±20%; Isat: 8A
Resistance 33.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 6A
Inductance 3.3µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 27MHz
Saturation current 8A