Tootekood: MPXV1D0624L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0624L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 4.7uH; Ioper: 4.9A; 50.6mΩ; ±20%; Isat: 6.5A
Resistance 50.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.9A
Inductance 4.7µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 22MHz
Saturation current 6.5A