Tootekood: MPXV1D0630L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0630L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 15uH; Ioper: 3.3A; 130.2mΩ; ±20%; Isat: 4A
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.3A
Inductance 15µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 13MHz
Saturation current 4A