Tootekood: MPXV1D0630L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0630L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1uH; Ioper: 13.1A; 8.2mΩ; ±20%; Isat: 13A
Resistance 8.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 13.1A
Inductance 1µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 43MHz
Saturation current 13A