Tootekood: MPXV1D0630L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0630L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1.5uH; Ioper: 10.5A; 12.7mΩ; ±20%; Isat: 11A
Resistance 12.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.5A
Inductance 1.5µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 38MHz
Saturation current 11A