Tootekood: MPXV1D0630L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0630L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 22uH; Ioper: 2.7A; 186.3mΩ; ±20%; Isat: 3.5A
Resistance 186.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.7A
Inductance 22µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 9.6MHz
Saturation current 3.5A