Tootekood: MPXV1D0650L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0650L100
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 10uH; Ioper: 4.8A; 61.4mΩ; ±20%; Isat: 4.5A
Resistance 61.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.8A
Inductance 10µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 13MHz
Saturation current 4.5A