Tootekood: MPXV1D0650L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0650L1R0
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1uH; Ioper: 15.6A; 6mΩ; ±20%; Isat: 13A; -55÷155°C
Resistance 6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 15.6A
Inductance 1µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 42MHz
Saturation current 13A