Tootekood: MPXV1D0830L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0830L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1.5uH; Ioper: 14A; 9.1mΩ; ±20%; Isat: 18A
Resistance 9.1mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 14A
Inductance 1.5µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 37MHz
Saturation current 18A