Tootekood: MPXV1D0830L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0830L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 22uH; Ioper: 3.6A; 134.5mΩ; ±20%; Isat: 5A
Resistance 134.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.6A
Inductance 22µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 8.1MHz
Saturation current 5A