Tootekood: MPXV1D0830L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0830L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 2.2uH; Ioper: 11.4A; 13.6mΩ; ±20%; Isat: 14A
Resistance 13.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 11.4A
Inductance 2.2µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 30MHz
Saturation current 14A