Tootekood: MPXV1D0830L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0830L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 33uH; Ioper: 2.8A; 229.5mΩ; ±20%; Isat: 4A
Resistance 229.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.8A
Inductance 33µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 6.9MHz
Saturation current 4A