Tootekood: MPXV1D0830L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D0830L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 3.3uH; Ioper: 8.9A; 22.3mΩ; ±20%; Isat: 12.5A
Resistance 22.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 8.9A
Inductance 3.3µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 24MHz
Saturation current 12.5A