Tootekood: MPXV1D1040L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1040L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 33uH; Ioper: 3.7A; 119.7mΩ; ±20%; Isat: 5A
Resistance 119.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.7A
Inductance 33µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 5MHz
Saturation current 5A