Tootekood: MPXV1D1054L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1054L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1uH; Ioper: 22A; 3.34mΩ; ±20%; Isat: 27A
Resistance 3.34mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 22A
Inductance 1µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 31MHz
Saturation current 27A