Tootekood: MPXV1D1054L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1054L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 22uH; Ioper: 5.7A; 54.05mΩ; ±20%; Isat: 7A
Resistance 54.05mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.7A
Inductance 22µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 6.5MHz
Saturation current 7A