Tootekood: MPXV1D1054L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1054L2R2
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 2.2uH; Ioper: 18A; 5.41mΩ; ±20%; Isat: 16.5A
Resistance 5.41mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 18A
Inductance 2.2µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 21MHz
Saturation current 16.5A