Tootekood: MPXV1D1054L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1054L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 33uH; Ioper: 4.6A; 80.5mΩ; ±20%; Isat: 6A
Resistance 80.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.6A
Inductance 33µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 5MHz
Saturation current 6A