Tootekood: MPXV1D1054L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1054L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 3.3uH; Ioper: 14.4A; 8.4mΩ; ±20%; Isat: 15A
Resistance 8.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 14.4A
Inductance 3.3µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 17MHz
Saturation current 15A