Tootekood: MPXV1D1054L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1054L470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 47uH; Ioper: 3.7A; 128.8mΩ; ±20%; Isat: 4.6A
Resistance 128.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.7A
Inductance 47µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 4MHz
Saturation current 4.6A