Tootekood: MPXV1D1054L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1054L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 4.7uH; Ioper: 11.3A; 13.69mΩ; ±20%; Isat: 14A
Resistance 13.69mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 11.3A
Inductance 4.7µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 14MHz
Saturation current 14A