Tootekood: MPXV1D1250L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1250L470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 47uH; Ioper: 4.5A; 105.4mΩ; ±20%; Isat: 5.5A
Resistance 105.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Inductance 47µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 4MHz
Saturation current 5.5A