Tootekood: MPXV1D1250L6R8
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1250L6R8
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 6.8uH; Ioper: 11.6A; 15.5mΩ; ±20%; Isat: 14A
Resistance 15.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 11.6A
Inductance 6.8µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 10MHz
Saturation current 14A