Tootekood: MPXV1D1264L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1264L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1uH; Ioper: 32.2A; 2.3mΩ; ±20%; Isat: 45A
Resistance 2.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 32.2A
Inductance 1µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 30MHz
Saturation current 45A