Tootekood: MPXV1D1264L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1264L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 2.2uH; Ioper: 25.4A; 3.7mΩ; ±20%; Isat: 32A
Resistance 3.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 25.4A
Inductance 2.2µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 20MHz
Saturation current 32A