Tootekood: MPXV1D1740L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1740L470
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 47uH; Ioper: 4A; 125.7mΩ; ±20%; Isat: 6.5A
Resistance 125.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4A
Inductance 47µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 2.5MHz
Saturation current 6.5A