Tootekood: MPXV1D1770L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1770L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 2.2uH; Ioper: 31A; 2.6mΩ; ±20%; Isat: 34A
Resistance 2.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 31A
Inductance 2.2µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 15MHz
Saturation current 34A