Tootekood: MPXV1D1770L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1770L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 33uH; Ioper: 7.5A; 47.3mΩ; ±20%; Isat: 12A
Resistance 47.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.5A
Inductance 33µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 3.5MHz
Saturation current 12A