MPXV1D1770L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1770L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 3.3uH; Ioper: 28A; 3.4mΩ; ±20%; Isat: 30.5A
| Resistance | 3.4mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 28A |
| Inductance | 3.3µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 13MHz |
| Saturation current | 30.5A |