Tootekood: MPXV1D1770L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1770L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 3.3uH; Ioper: 28A; 3.4mΩ; ±20%; Isat: 30.5A
Resistance 3.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 28A
Inductance 3.3µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 13MHz
Saturation current 30.5A