Tootekood: MPXV1D1770L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1770L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 4.7uH; Ioper: 23.5A; 4.8mΩ; ±20%; Isat: 33.5A
Resistance 4.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 23.5A
Inductance 4.7µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 10MHz
Saturation current 33.5A