Tootekood: MPXV1D1770LR68
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D1770LR68
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 680nH; Ioper: 50A; 1.05mΩ; ±20%; Isat: 68A
Resistance 1.05mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 50A
Inductance 680nH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 37MHz
Saturation current 68A