Tootekood: MPXV1D2213L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 10uH; Ioper: 34A; 4.4mΩ; ±20%; Isat: 36A
Resistance 4.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 34A
Inductance 10µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 5.2MHz
Saturation current 36A