Tootekood: MPXV1D2213L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L150
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 15uH; Ioper: 27.5A; 6.8mΩ; ±20%; Isat: 30A
Resistance 6.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 27.5A
Inductance 15µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 4MHz
Saturation current 30A