Tootekood: MPXV1D2213L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1uH; Ioper: 74A; 1mΩ; ±20%; Isat: 84A; -55÷155°C
Resistance 1MΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 74A
Inductance 1µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 22MHz
Saturation current 84A