Tootekood: MPXV1D2213L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 1.5uH; Ioper: 68A; 1.2mΩ; ±20%; Isat: 60A
Resistance 1.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 68A
Inductance 1.5µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 17MHz
Saturation current 60A