Tootekood: MPXV1D2213L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 22uH; Ioper: 19.5A; 13.2mΩ; ±20%; Isat: 20.5A
Resistance 13.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 19.5A
Inductance 22µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 3.7MHz
Saturation current 20.5A