Tootekood: MPXV1D2213L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPXV1D2213L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; 2.2uH; Ioper: 59A; 1.4mΩ; ±20%; Isat: 56A
Resistance 1.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 59A
Inductance 2.2µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor ferrite
Resonant frequency 14MHz
Saturation current 56A